Hakkımızda

Hakkımızda

Kurumsal / Hakkımızda

Hakkımızda

Günümüzde ticaretin giderek daha fazla rekabeti doğurduğu bir gerçektir. Bu kıyasıya rekabet ortamında kalite ve prestij, firmaların rakiplerinden bir adım önde olmasını sağlamaktadır. Gerek maaliyetleri minimuma indirerek kaliteyi her geçen gün artırmak zorunda kalan firmalar gösteriş açısından da kendilerini geliştirmek zorunda kalmaktadırlar. Bu nedenle ürünlerini müşteriye sunarken kullandıkları promosyon ürünlerin de kaliteli, gösterişli, prestij kazandıran ve bir o kadar da ekonomik olması gerekmektedir. İşte tam da bu noktada bizler devreye girerek sizlerin bu ihtiyaçlarını en iyi şekilde gidermekteyiz.

Kesse promosyon kutu ve çanta imalatı olarak toptan promosyon ürünler imal etmekteyiz. Yıllardır promosyon imalatı yaptığımız sektörümüzde her geçen yıl artan tecrübemiz ve kalitemiz ile promosyon kutu ve çanta üretimimiz devam etmektedir. Toptan promosyon çanta imalatı hizmetimiz içerisinde baskılı bez çanta, suni deri çanta, elyaf çanta, torba çanta, impertex çanta ve karton çanta çeşitlerini üretmekteyiz. Toptan promosyon kutu imalatı hizmetimizde ise karton kutu, flok kutu, asetat kapaklı kutu, ahşap kutu ve pvc kutu çeşitlerinde firmalarımızın ihtiyaçlarına çözüm olmaktayız.

Bizler sektörümüzde lider, işini hakkıyla yapan nadir firmalardan olmayı başardık. Gerek promosyon çanta fiyatlarımızla gerek promosyon kutu fiyatlarımızda adımızı duyurmuş ve profesyonelliğimizle de her geçen gün güven kazanmış bir firma olarak işimizi büyük bir hassasiyetle yapmaktayız. Bir çok çanta ve kutu modellerimizin yanı sıra istenilen özel tasarım ürünleri de beklenilenin üzerinde bir kalite ile yapabilecek donanım ve alt yapıya da sahip bir firmayız.